První rakouská spořitelna - 50.výročí založení 1869 - sedící Austria s rohem hojnosti, opis a nápis/ 7-řádkový nápis ve věnci, Sign., měď 64 mm, patina
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 7000,-