Alexander von Nava - ředitel Spořitelny ve Vídni 1910 - poprsí zprava, nápis / 8-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 70x90 mm, Haus.7888, patina, etue
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-