Vídeň - 50.výročí založení firmy Elsinger 5.3.1881 - 5-řádkový nápis ve věnci / 4-řádk. nápis, hvězdičky, Sign., bronz 63 mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-