AR medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., Punc., 50mm, 61.025g, patina
Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1600,-