Peter Habig - majitel továrny na klobouky ve Vídni 1839/1909 - poprsí zprava, nápisy, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60x74 mm, Haus.7413, patina, téměř
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-