V.I.Lenin - 100.výročí narození 1970 - hlava zleva, opis / pražské budovy, písmo, Nesign., Nepunc., Ag 20mm, 2.072g, patina (patrně zkušební odražek) RR!
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3800,-