Karavankentunel - AR plaketa na proražení 1905 - horník nad přemoženým drakem / tři horníci při práci a 4-řádk.nápis, Sign., Punc., 33x40 mm, 22.880g, rys.

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-