Medailka - oživenie kremnického baníctva 1934 - klečící sv.Kateřina, znaky, opis /havíři v dole, znak a opis, Sign., zlacená mosaz 25 mm, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-