Inschallah 1915 - na vstup Turecka do I.světové války - muž s praporem, mešita, náp. v arabštině a latince, Sign., Punc., jednostr. Ag900, 39x48 mm, 31.841g
Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2000,-