Adelheid a Peter Habig - zlatá svatba 26.IV.1913 - dvojportrét, 3-řádkový nápis, Sign., jednostranná bronzová plaketa 75x65 mm, Haus.7414, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-