AE medaile na 25 let kroužku a úmrtí předsedy 2004 - znak, nápis a opis / 8-řádkový nápis, Nesign., Punc., patinov.bronz 35mm, 20.631g, raženo pouze 30ks RR!
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-