AR medaile na 25 let kroužku a úmrtí předsedy 2004 - znak, nápis a opis / 8-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag925, 35mm, 19.734g, číslo 25 (raženo 25ks) RR!
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-