Alerám a Klimovič - 750 let města 2001 - znak města, český opis/ radnice, vročení, latinský opis, Nesign., zlacený bronz 50mm, 52.550g, FM.8A (pouze 10ks) RRR!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-