Grmela a Teplý - 50 let pobočky 1979 - moravská orlice, nápis a opis/ detail gotického arkýře, nápis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 28.721g, BK.25B, 82ks RR!
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-