Kolářský - 30 let pobočky - tolar 1999 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / znak, trojitý opis, Sign., Punc., patin. Ag925, 42mm, 29.723g, 100ks RR!
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 5500,-