Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1378/1978 - trůnící císař čelně, písmo / gotické "K", znaky, kružba, opis, Sign., Punc., pat. Ag750, 40mm, 29.912g
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 750,-