Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1378/1978 - trůnící císař čelně, písmo / gotické "K", znaky, kružba, opis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 30.791g
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1000,-