Válečný záslužný kříž s meči - I.třída, ND.7.04.06.1, BB.80, Niemmergut.3833 (599), Nesign., Nepunc., stříbro nebo bílý kov, původní etue R!
Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 3800,-