ROH - URO - medaile Za mimořádné zásluhy, Sign.AP/ Kremnice, zlacené Ag900, 30 mm se závěsem a stuhou, stužka s miniaturou
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-