Výkon. odznak za 5 seskoků - typ 1949 - miniatura, Bartko2.CP.23, Kurbl.tabulka.22 (text str.46), číslo (2011), Punc.Ag900, Sign.Karnet-Kyselý R!
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-