Aeroklub ČSR - odznak pro sportovní letce - čísl."1", Sign.Karnet-Kyselý, Punc.Ag900, částečně zlacený, 73x46 mm se zavíracím špendlíkem RR!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 13000,-